Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Один святий написав: «Господь не приймає молитви того, хто не вважає себе грішником»." (Св.Ісаак Сирійський)

«Молодь і політика» - лекція в Івано-Франківську за ініціативи Комісії УГКЦ Справедливість і Мир

Переглядів: 2280Коментарі: 0

З1 травня у Прикарпатському Національному університеті імені Василя Стефаника відбулася відкрита лекція професора трьох італійських університетів, Альберто Ло Престі, на тему: «Молодь і політика». Захід відбувався в рамках всеукраїнського проекту «Демократичні цінності студентської молоді» за ініціативою Комісії УГКЦ Справедливість і Мир спільно із Прикарпатським Національним Університетом ім. Василя Стефаника.

Слухачами лекції були студенти різних факультетів місцевого університету, а головно, майбутніх фахівців політології. Італійський фахівець на початку пригадав усім про історичний контекст політичної діяльності, в якій участь молодих людей була доволі малозначущою. Однак, на його думку, “співіснування і часте протистояння поколінь – це є ознака, притаманна для будь-якого історичного часу, включаючи наш».

Цікавій формі викладу послужили також реальні приклади щодо ініціативи та впливу діяльності поодиноких та окремих груп молодих людей, які підтверджують важливість та результативність спроб і старань молоді, особливо у царині політики. Окрім випадків добрих зрушень і змін демократизації, як у 1989 році приклад молодого юнака, який без зброї зупинив навалу танка, а чи геройська реакція 2006 року молодих кубинців щодо політики Кастро, професор Ло Престі навів також добрий приклад ініціатив української молоді у становленні кращого благоустрою, в тому числі і в політиці.

«Молодь здатна до змін і змінює реальність. Важливим при цьому є ідеальність погляду, віра у силу добра, братерства, цінностей, які є універсальними. Серед них, є саме християнські. Яскравим прикладом цього є біблійна розповідь про Давида і Голіафа. Довір᾽я до Бога і чистота прагнень здатні перемагати навіть ідеологію досвіду і сили. Протистояння Давида і Голіафа є підтвердженням цього. Пам᾽ятайте, що ви не є єдині і покинуті, є достатньо прикладів, які засвідчують і виправдовують добрі ініціативи з боку молоді! Беріть приклад з Давида розпочинайте діяти вже зараз» - закликав присутніх італійський викладач.

Секретаріат Комісії УГКЦ Справедливість і Мир

Джерело:КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)