Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Зійшов Ти з глибини землі і сокрушив Ти вереї вічні, що держали зв’язаних, Христе, і тридневний, як із кита Йона, воскрес єси із гробу." (Воскресна Утреня)

Релігійна група Догнала наклала анафему на Патріарха Кирила

Переглядів: 3627Коментарі: 0
Новітні секти та схизми

Релігійна група Догнала, яка іменує себе «Візантійським католицьким патріархатом» 31 травня 2012 оголосила анафему Патріарху Кирилу. Документ підписали самозваний «Патріарх» Ілля та псевдо-єпископи Мефодій і Тимофій. Про це інформує newsru.

Як стверджують псевдо-владики, від Предстоятеля Російської Православної Церкви Патріарха Московського і всієї Русі Кирила "відійшла Божа благодать", і таким чином, "він сам на себе стягнув" прокляття.

Таке «покарання» накладено на Главу РПЦ за те, що він взяв участь у черговому з'їзді світових і традиційних релігій, що пройшов недавно в столиці Казахстану Астані, де за одним столом зібралися православні, католики, мусульмани, буддисти, індуїсти. А це, на думку догналівців, означає, що він визнав, ніби язичники, які шанують демонів, йдуть тим же самим шляхом порятунку, що і християни - тобто став єретиком.

Копії анафеми догналівці розіслали єпископам і монахам Російської Православної Церкви, православним єпископам в Україні, Білорусі, Молдові, Греції, Болгарії, Румунії, Сербії, Грузії, Казахстану, Президенту Росії В.В. Путіну, депутатам Державної Думи РФ і ЗМІ.

Далі..:RISU

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)