Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Нехай у тебе завжди переважає милостиня. Жорстоке й немилосердне серце завжди нею очиститься." (Св.Ісаак Сирійський)

Оля Суровецька — Великодній візит молодіжної спільноти "ХРАМ" в Дім пристарілих

Переглядів: 5092Коментарі: 0
Парафіяльні новини

Цієї суботи, напередодні Великодня, наша молодіжна спільнота «ХРАМ» відвідала Львівський геріатричний пансіонат, який в народі називають Домом пристарілих. За багаторічною традицією було сформовано 150 «великодніх кошичків» для потребуючих. Після спільної молитви і освячення пасок отцем Ігорем Калашем, вони були вручені жителям пансіонату.

Нерідко в очах стареньких були помітні сльози, адже на цьому етапі їхнього життя для них є дуже важливо знати, що про них пам’ятають. Головною метою нашого візиту було не тільки вручити запашний подарунок, а насамперед компенсувати брак уваги та простого спілкування. За плечима кожного з цих людей є своя цікава історія життя, але всі вони не мають з ким його дожити. Тому вкрай необхідними для цих людей є хвилинка уваги, декілька теплих слів та щирі обійми.

Як завжди хочемо висловити щиру подяку нашій відданій парафіянці пані Олі, яка вже багато років є головним ініціатором даної акції та всім жертводавцям і доброчинцям, які допомогли нам донести радість світлого Христового Воскресіння до цих обділених долею людей.

Фотографії Ольги Суровецької

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)