Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Молячись, не обмежуйся лише зовнішнім молитовним положенням, а вводи свій ум у почуття духовної молитви з великим страхом." (Прп.Ніл Синайський)

Відгуки

Переглядів: 6219Коментарі: 5

Свої пропозиції та відгуки про "Школу народжувати" надсилайте тут:

 
пологи 

27 вересня 2010 р. я народила дівчинку. Вага 3450 г., ріст 53 см.Назвали Софійкою. Пологи були "класичними" і тривали близько 18 годин.Перші 8 годин перейми були зовсім не сильними, їх можна було терпіти,але попри те, в цей час, за Вашими порадами, я налагоджувала ритмдихання, випробовуючи також різні його типи. Найрезультативнішимвиявився третій тип дихання. Цікаво, що саме він був зовсім незручним,коли я тренувалась. Під час перехідного періоду, коли ще не можна булотужитись, а дуууже хотілося (цей період тривав годину чи навіть півтори- точно не пригадую) дуже допоміг тип дихання - "задування багатьохсвічок, вдихаючи ротом". Між потугами я просто ритмічно дихала. За весьчас пологів найважчим все-таки був перехідний період.Народжувала я з чоловіком і ми разом намагалися виконувати ті основнізавдання, які повторювали на кожному занятті у Школі народжувати.Чоловік суттєво мені допомагав. Під час перейм я опиралася на ньогоспиною, провисаючи. Ця позиція значно полегшувала біль. Також вінзасікав час між переймами, подавав воду, нагадував про розслаблення тадихання під час потуг, спілкувався з медперсоналом, молився та загаломемоційно підтримував.Неможливо передати на словах ті емоції, які ми відчули, зустрівшись зісвоєю донечкою. За Вашою порадою ми обоє подивились щойно народженійдівчинці у очі. Спершу вона побачила тата, а потім підняла голівку іподивилась на мене. Цей погляд неможливо забути.Зараз ми з величезною приємністю згадуємо наші сімейні пологи,аналізуємо їх і тішимося з того, що пережили їх разом. Чогось із Вашої"програми максимум" виконати не змогли, щось можливо не так вдалося, алеобіцяємо собі виправитись, коли народжуватимемо вдруге.Велика подяка вам п. Олю, п. Зореславі та о. Володимиру! Завдяки Вам ящасливо народила і зараз успішно годую свою донечку грудьми.Усім майбутнім мамам бажаю легких пологів і раджу - відвідуйте Школународжувати і народжуйте разом з чоловіком!З повагою, Ірина Василько

  • Ірина
  • 31-12-2010
  • 00:24:03
Ми народились!!! 

Доброго дня п. Олю! Минулого понеділка я народила донечку. Вага 3500г, ріст 53см. Назвали Катрусею. Пологи були не просто швидкими (3 год.) і легкими, це були просто прекрасні пологи. Це було велике чудо в моєму житті. Я щаслива, що Бог дав пережити мені такі пологи і зустрітись зі своєю маленькою донечкою.Хочу Вам подякувати, бо в тому є велика Ваша заслуга! Дякую за всю ту інформацію, яку Ви розповіли. Дякую, що навчили мене правильно дихати в пологах!!!! Мені це ДУЖЕ стало в пригоді. Чесно кажучи, я завжди сумнівалась, що дихання настільки помічне в пологах. Я думала, що розслаблення і правильні позиції допомагають, а от дихання хіба відволікає і чимось займає маму. Тепер я розумію, що помилялась. Від самого початку пологів, я почала дихати. Дихала зразу ротом, мені так було краще. Кілька перейм я не встигала зразу почати дихати, то ці перейми були важкими. Всі решта, на яких я дихала, були цілком терпимі.Тепер про розслаблення. Під час вагітности я гарно навчилась розслаблятись, що мені теж дуже допомогло. Я не можу згадати жодної перейми, навіть під час потуг, щоб я напружувалась. Весь час пам'ятала Ваше "зуби окремо", і обличчя, руки були постійно розслаблені smileВсі пологи я була в позиції зігнувшись і спершись на стіл або рачки. Народжувала напівсидячи.Ось так я виконувала програму мінімум smileТакож між переймами я молилась (Ісусову молитву або своїми словами), розмовляла з малятком і з чоловіком по телефону. На жаль, він не встиг, бо пологи були дуже швидкими, але дуже хотів з нами бути.Перейми в мене спочатку були через 7хв., потім дуже несподівано стали через 3хв., а за ними потуги, які тривали десь півгодини. Я продихувала їх песиком.Я не знала, хто живе в мене в животику, але дуже хотіла дівчинку. Катруся зразу заплакала, мала гарний колір шкіри. Через півгодинки сама правильно взяла груди. Плацента була ціла, розривів не було. На велике здивування лікарів, хоч пологи були стрімкими, Катруся повністю здорова. Все пройшло чудово. Мені хочеться ще не раз пережити такі пологи smileЗараз годую тандемом Катрусю і Петрика. Молочка маю багато-багато.Як трошки підростемо, то навідаємось до Вас. Ще раз дякую! Також дякую п. Зореславі. Передавайте всім вітання і побажання легких пологів.Оленка Никитюк

  • Оленка
  • 20-10-2010
  • 18:54:53
Щиро дякую 

Я хочу подякувати Школі!!! Ви робите надзвичайно корисну справу. Найстрашніше – це незнання. А ви від нього рятуєте. Я йшла на пологи абсолютно готовою, знала що, як і за чим буде відбуватись, що мені потрібно робити. Диханя, якому ви навчили – це сила породілі! Завдяки диханню, я зовсім не кричала,а відповідно і донечці мой було легше в її важливій роботі – народитись на цей світ. Мені шкода жінок, яким доводиться народжувати без чоловіка, і всіх свої знайомих я агітую виключно на сімейні пологи. Навіть якщо абстрагуватись від духовної складової народження нового члена родини, допомога близкої людини - необхідна. Чоловік спочатку сумнівався , чи радше боявся того, що мені буде боляче, а він не знатиме як мені допомгти. Це його дуже гнітило. Я аргументовано пояснила, що його допомога особливо під-час перейм мені просто необхідна. Та й взагалі, з ним мені буде не так страшно. Гадаю, не останню роль в процесі переконання зіграло те, що я привела його в Вашу школу на лекцію про пологи. Зрештою, ми домовились, що він буде протягом перейм, а на потуги вийде (боявся). Насправді чоловік був зі мною протягом усіх пологів і спостерігав за народженням донечки. Переоцінити його підтримку – неможливо. Ті 10 хвилин, які я була в пологовому залі без нього, мені було відверто моторошно. А коли знову його побачила, зрозуміла, що тепер все буде відмінно. Чоловік допомагав мені з вибором пози, масував спину на кожній переймі, давав пити, допомагав дихати, ходити (бо з руки стирчала крапельниця), ніжно цілував і гладив чоло, коли сили вже майже покидали мене ... З ним я почувала себе впевненною і захищенною, могла на 100% зосередитись на народженні донечки. Щиро дякую від усієї нашої сім”ї!Олександра, мама 4-місячної донечки

Коментарів: 5 RSS

1Христина30-06-2012 00:49

"школа народжувати" функціонує в івано-франківську ?

2о. Володимир04-07-2012 00:55

Поки що нам не відомо нічого про діяльність такої "школи" в Івано-Франківську. Питання вивчаємо, і відразу коли щось дізнаємося, напишемо тутsmile

3Оксана, мама маленького синочка.18-09-2013 14:24

Дякую Школі Народжувати за безцінні знання про пологи і грудне вигодовування! Завдяки Вашій школі чекала пологів без найменшої краплі страху,тому що я знала що мене чекає на пологах і як я маю правильно поводитися. Окремо хочу сказати про дихання. Будучи вагітною я чітко розуміла наскільки важливо дихати під час пологів,але тоді я б дуже хотіла почути реальні розповіді людей, що дихання їм справді допомогло. Розповім про себе. Дихання мені не дуже обезболило процес, але надзвичайно пришвидшило його. Коли я приїхала в пологовий, в мене були абсолютно терпимі перейми при 6 см відкриття. Дихати я почала від найперших дизкомфортних відчуттів. Тепер кажу всім вагітним - головне дихай! Дякую Школі за ці знання,за впевненість у власних силах і за приємно проведений час у дружній атмосфері!

4Захарко Ярина05-12-2015 22:39

Почула про Школу народжувати від подруги з Червонограду! Інформація про толкові курси поширюється швидко!

Я почерпнула цілий вагон корисної інформації! Школа перевернула з ніг на голову всі мої стереотипи! Я захотіла народжувати з чоловіком, я дуже захотіла годувати груддю, я чемно робила дихальні вправи щодня і то по декілька разів згідно з наставленим будильником! Я придбала фітбол, дуже корисна штука!

Я безмежно вдячна Богу за ласку легких пологів і ласку годування грудьми! Допомога Бога почалася з того , що я просто потрапила на курси, а там вже не легке завдання взяла на себе п. Оля. Вона порекомендувала прочитати правильну! літературу, ми дихали і робили вправи на кожному занятті, ми слухали лекції, дивилися відео, вчилися правильно прикладати дитину до грудей, нам влаштовували зустріч із священником, нас вчили користуватися слінгом і ми просто подружилися! Тепер ми знаємо багато сектеретів  .

Завдяки отриманим знанням в мене не було паніки на пологах, я знала що робити з малечею в роддомі і дома..

Здавалося б все просто, але : «Як правильно поводитися на пологах?»( ми дихаємо, ми розслабляємося, ми не кричимо, ми тужимось тільки тоді коли сказав лікар), «Як міняти дитині підгузок?», « Як прикладати до грудей?», «Як правильно тримати малятко?», «Як спілкуватися з медперсоналом?», «Що варто брати в роддом?», «Що робити при нагрубанні грудей?» і т.д.

Дихання справді допомагає! Бо коли в палаті обмінювалася враженнями з породілею, яка не дихала, я зрозуміла ,що мала просто ідеальні пологи! Тепер я мама прекрасної донечки!

Від щирого серця дякую п. Олі за ту працю, за час і ресурси яка вона в нас вклала!

Рекомендую відвідати Школу народжувати! Ви приємно і цікаво проведете час, отримаєте корисні знання. А згодом матимете можливість допомогти і вчасно підказати щось корисне іншим!

5Христина15-10-2018 21:04

Хочу подякувати Школі народжувати, бо Ви робите мегакорисну справу!!! Я готувалась вже до третіх пологів поспіль, відвідуючи заняття в храмі Ольги і Єлизавети. Перша частина заняття, яка завжди повторюється - це дуже корисна річ, бо, як я переконалась,в пологах всі завчені моменти самі по собі згадуються в потрібний момент.

Цього разу мала можливість порівняти свій досвід з досвідом «непідготовленої» жінки в сусідньому родзалі. Вона не розуміла що з нею відбувається, була розгублена.

Дихання - це дійсно помічна справа!

Дякую Олі Терендій за її постійне і невтомне служіння! Дякую за позитив і впевненість, якими надихаєш усіх нас!

Всім рекомендую відвідувати цю школу!

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)