Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Ніколи не хвалися своїми ділами, аби не бути тобі посоромленим." (Св.Ісаак Сирійський)

У Твої руки, Отче

Переглядів: 3208Коментарі: 0
Парафіяльні новиниФотогалереї

8 листопада, в нашому храмі відбулася молитва миру у стилі Тезе, яка проводилася з ініціативи парафіяльної молодіжної організації ХРАМ та за підтримки Комісії у справах молоді ЛА УГКЦ. Зустріч пройшла в рамках молитовного циклу «Паломництво довіри» і розпочалася вітальним словом отця Володимира Чабана до всіх присутніх. В часі зустрічі її учасники роздумували над уривком Євангелія, спільно молилися з хором та інструменталістами, які завдяки своїм чудовим талантам допомогли кожному відчути Божу присутність у своєму серці. Затишну молитовну атмосферу доповнили чудові декорації та свічки. Учасники в особливий спосіб молилися за Україну та дітей-сиріт, щоб Господь зігрів їхні серця, забрав їх під свої крила найкращого і найдобрішого Отця.

Молитва Тезе є простою і доступною кожному, це простий спосіб для молоді з різною силою віри відчути себе ближчою до Бога. Саме цим, мабуть, можна пояснити таку чисельну кількість учасників.

Молодіжна організація ХРАМ висловлює подяку Комісії у справах молоді ЛА УГКЦ, які допомогли в організації, нашим отцям та усім присутнім за те, що відгукнулися на Божий поклик у своєму серці і присвятили свій час для молитви за кращу долю українського народу.

Відеорепортаж

Фотоальбом

Христина Кулеба, організація ХРАМ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)