Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Зберіг Ти цілими печаті, Христе, воскрес єси із гробу, ключі Діви не порушивши в різдві твоїм, і створив Ти нам райські двері." (Воскресна Утреня)

Гаївки 2017 у нашій парафії - фотовідеоальбом

Переглядів: 3188Коментарі: 0
Парафіяльні новини

23 квітня церква свв. Ольги і Єлизавети запросила громаду на Великодні гаївки.

У рідному храмі дітей і організаторів акції поблагословив о. Володимир, після чого всі вирушили до Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району. Щоби не бути залежними від капризів погоди, о. Іван Галімурка, адміністратор храму, домовився з керівництвом Центру про проведення гаївок на «дружній території». У гостинних стінах зібралось понад 50 дітей віком від 4 до 14 років, батьки. Взяла участь у святкуванні і спільнота «Віра і світло».

 Фотовідеоальбом

Понад три години бавилась вся громада на славу Божу, понад три години тривало свято чудового настрою, позитивних емоцій, піднесення та єднання. Чергувались у весняному «хороводі» гаївки, конкурси, виступи запрошених дитячих колективів та драматичної студії «Зернята віри» при рідному храмі… Бавити громаду організаторам традиційно допомагали членкині нашого церковного братства «Храм». Свої студійні фонограми гаївок люб’язно надав хор національної і духовної пісні "Вірли" храму Пресвятої Євхаристії (м. Львів).

 

Пані Ольга Пазиняк, катехит, організатор акції, розповідає: «Ми раді, що такі акції набувають щоразу більшого розголосу, – адже це чудова нагода єднання молоді, прищеплення їй християнських цінностей та народних традицій, виховання в любові до Бога і в дусі патріотизму. Ми використали наш досвід Різдвяного фестивалю «Коляда лунає» з залучення «гостей» - дитячих колективів з творчих осередків нашого міста. То ж і зараз ми запросили друзів – зразковий ВІА «Вишиваночка» Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району та гурток народно-сценічного танцю «Надія» при ЦДТ «Веселка» Франківського району м. Львова. Раді, що і наші гуртківці, наші «Зернятка віри»,взяли, як завжди, активну участь у цьому гаївки ​проекті.

Сподіваємось, що наступного року погода буде нам сприяти більше, і ми зможемо провести гаївки у дворі рідного храму у ще більшій громаді.»

Пані Ганна Соляр, організатор та ведуча гаївок, теж ділиться враженнями: «Для того, щоби така акція з «багатьма складовими» пройшла гладко, без непорозумінь та негараздів, слід ретельно і довго готуватись до неї. Це розробка збалансованої програми і конферансу, технічні питання (колонки, мікрофони, т.д.), музичне супроводження, інвентар та реквізити для проведення конкурсів… Доречі, дуже важливо ретельно продумати програму конкурсів, щоби в них могли брати участь різні вікові категорії з однаковим зацікавленням. Окремої програми потребують наші друзі з «Віри і світла». Треба не забути і про такі дрібниці, як аптечка (про всяк випадок) та маленькі призи, щоби кожна дитина (і не тільки дитина) залишила в душі теплі світлі спогади про свято Великодня і про рідний храм. Організатори акції щиро дякують адміністратору храму, отцю Івану Галімурці, за батьківську турботу, підтримку та сприяння у проведенні молодіжних акцій при нашому храмі. Рівно ж подяка всім, хто доклався своїми зусиллями і часом, до успіху Великодніх гаївок. Христос Воскрес!»

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)