Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Спасе мій, живе і нежертвенне заколення, як Бог Сам себе волею своєю привів до Отця, разом воскресив єси всеродного Адама, воскресши із гробу." (Воскресна Утреня)

Молодіжне братство "ХРАМ" здійснило Великодній візит в Дім пристарілих

Переглядів: 4363Коментарі: 0
Парафіяльні новини

Уже традиційно, у суботу перед Великоднем, наше молодіжне братство "ХРАМ" здійснило свій черговий візит в Львівський геріатричний пансіонат, який в народі називають Будинком пристарілих.

Так, як кожен українець не уявляє Великдень без паски, так члени нашої спільноти вже не можуть відчути повний смак цього свята без відвідин знедолених людей. І хоча роботи напередодні Великодня чимало, ми не втомлюємося щоразу викладати максимум зусиль, щоб це велике християнське свято змогли відчути не лише ми самі і наші сім'ї, але й люди, які, на жаль, обділені цією радістю в житті.

Завдяки нашій невтомній парафіанці п. Олі і небайдужим людям, які рік у рік прикладаються до матеріальної сторони нашої акції, це свято стало можливим і цього, складного для кожного українця, року. Неймовірно тішить той факт, що багато людей щодалі більше вчаться жити не лише для себе і власних потреб, але й задля інших. Для цього не потрібно бути заможним чи впливовим, а просто мати бажання. Дійсно, разом творити чудеса так легко, адже Господь не має на Землі інших рук, окрім Твоїх! Інколи маємо зупинитися, забути про роботу, щоденні клопоти і переосмислити заради чого чи кого ми живемо, чи вкінці життя зможемо згадати, що дійсно доброго і безкорисливого ми зробили? "Голодного нагодувати. Спраглого напоїти...". Не забуваймо чого хоче від нас Господь. Тому відкидайте власну втому, ховайте якнайдалі виправдання і дійте!

Тож ми неймовірно раді, що саме через нас і наші руки Воскреслий Ісус в такий спосіб знову зміг прийти і доторкнутися до життя цих обділених, але вже таких рідних для кожного з нас людей.

Оля Суровецька

 

 

 

 

 

 

 

 

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)