Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"той, хто затаює свій гріх, не буде ні до чого гідний, а хто сповідається з гріхів своїх і полишає їх позаду себе, той сподобиться від Бога милости (Прип.28,13)" (Св.Ісаак Сирійський)

Канадського священика пожиттєво ув'язнили в КНДР

Переглядів: 2571Коментарі: 0
Переслідування Церкви

КИЇВ. 16 грудня. УНН. Верховний суд Північної Кореї відправив канадійського пастора до трудового табору за "злочини проти держави", передає УНН з посиланням на ВВС.

Мешканець Торонто південнокорейського походження Лім Хьон Су був арештований у Пхеньяні. Як зазначається, він приїхав туди у січні для гуманітарної роботи.

За повідомленнями, 60-річний чоловік публічно зізнався у "змові" з метою повалення уряду і встановлення "релігійної держави".

У КНДР заборонена релігійна діяльність.

Джерело: УНН

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)