Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Шукай Господа, любий, усіма силами твоїми, аби спастися твоїй душі й пороку не загніздитися у твоєму серці." (Св.Єфрем Сирійський)

Захоплення храмів у Криму провокується з Росії, - Міністр культури України

Переглядів: 2586Коментарі: 0
Переслідування Церкви

«Майдан показав наскільки толерантно можуть співіснувати разом різні конфесії. Про нашу толерантності в цих питаннях знає весь світ. Сьогодні захоплення храмів у Криму провокується з Росії», - повідомив Мінстр культури України Євген Нищук на брифінгу в українському кризовому медіа-центрі, інформує офіційний сайт Мінкультури.

Також Міністр звернувся до РНБО з проханням захистити інформаційний простір країни і не допускати оприлюднення світовими медіа неправдивої інформації про нібито присутні в Україні утиски на етнічному або релігійному ґрунті.

«Світогляд українського народу, вся його історія, події на Майдані красномовно свідчать, що головною цінністю в Україні є людина! Тоді як, у нашого північного сусіда головним є імперський дух, а особистість знівельована. У цьому відмінність України та Росії. І цим ми підкреслюємо нашу приналежність до цивілізованого світ, де повага до людини - найголовніше. Місія культури і мистецтва - закликати до любові та миру. Ми виступаємо за ненасильницький опір злу. І підтримка всього світу є дуже важливою для нас» , - сказав Євген Нищук.

Джерело:RISU

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)