Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Так нехай погибнуть грішники від лиця божого, а праведники нехай возвеселяться" (Воскресна Утреня)

Молодіжне братство «ХРАМ» прийшло до дитячого інтернату з подарунками від Святого Миколая

Переглядів: 3360Коментарі: 0
Парафіяльні новини

 

Молодіжне братство «ХРАМ», що при церкві свв. Ольги і Єлизавети, як і кожного року продовжило свою традицію дарувати дітям трохи щастя на свято Святого Миколая.

Вже багато років ми відвідуємо інтернати і цей рік так само не став виключенням. Цього року нам вдалось відвідати Буківський дитячий будинок-інтернат, хочу сказати що діти були раді не так подарункам, як приділеній їм увазі. Також ми побували в Добромильській школі-інтернат , привезли чимало гостинців – від солодощів до м'яких іграшок.

Діти були надзвичайно раді,їхні щирі посмішки додали нам наснаги на здійснення добрих справ. Не оминули і щорічну традицію влаштування святкового обіду для 8-го дитячого відділення психіатричної лікарні, що на вул. Кульпарківській.

Ми щиро дякуємо п. Олі Михайлівні, яка працює з нами вже багато років. Кожного року їй вдається зробити ,на перший погляд неможливе, проте за допомоги небайдужих людей і нашої підтримки її плани втілюються в реальність..

Безумовно, для нас – це можливість показати, що ми не байдужі до проблем тих, які варті кращого. Не будьмо байдужими! Чужих дітей не буває.

 

Настя Гнідець

 

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)