Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Очистьмо почуття, і побачимо Христа, неприступним світлом воскресення сяючого, і щоб ясно почули, як каже: Радуйтеся, переможну пісню співаємо." (Воскресна Утреня)

Новий священик служить в нашому храмі

Переглядів: 1275Коментарі: 0
Парафіяльні новини

Повідомляємо, що для нашої парафії одержав покликання на служіння отець - сотрудник доктор Віталій Протасевич.

Отець Віталій народився 1 грудня 1990 року в християнській родині в м. Тернополі.

Після закінчення школи навчася у Львівській духовній семінарії Святого Духа, в Українському католицькому університеті, де здобув ступінь бакалавра, а згодом і маґістра богослов'я, та в Вищому інституті морального богослов'я Академія Альфонсіана в Римі, де здобув ступінь Ліцензіата морального богослов'я, а згодом Доктора морального богослов'я.

Має великий досвід волонтерської та викладацької роботи, є автором наукових праць.

7 червня 2014 був поставлений Архиєпискрпом і Митрополитом Ігорем в чин чтеця, півця, свічконосця і піддиякона, 26 квітня 2022 був рукоположений Єпископом-помічником Львівської Архиєпархії Володимиром в сан пресвітера.

Одружений.

Побажаємо отцю Віталію нехай Всемилостивий Господь подає сили і здоров’я та наснагу та натхнення для плідної праці у Винограднику Господньому, а Дух Святий супроводжує у нелегкому служінні на благо Христової Церкви, освячуючи і благословляючи кожен день і кожну мить життя.

Нехай Господь Бог сотворить отцю Віталію многії і благії літа!

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)