Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Молися Богові, проливаючи сльози перед Його благодаттю. Тоді твоя молитва буде як кадило (Пс. 140, 2) перед Ним." (Св.Єфрем Сирійський)

Проща до Борислава і Грушева

Переглядів: 6166Коментарі: 0
Парафіяльні новиниФотогалереї

29 березня члени Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі нашої парафії здійснили першу в цьому році прощу, яку очолив отець Ігор Демків. Традиційно розпочалася проща з молитви.

Прочани відвідали храм Святої Анни у Бориславі. Цей храм особливий тим, що у ньому перебувають 710 мощів Святих і реліквій. З часом буде додана ще велика кількість мощів. Храм є центром паломництва.

Прочани взяли участь  у Святій Літурґії, приступили до Святого Причастя.

Потім син пароха, брат Павло Василів, надзвичайно цікаво і захоплююче розповів про історію храму і життя багатьох Святих, чиї мощі перебувають у ньому. Розповів також про чисельні випадки чудесного зцілення недужих на важкі хвороби після прикладання і молитви над мощами. Учасники прощі помолилися над мощами Святих, придбали і освятили образочки і книжечки.

Потім шлях наших прочан пройшов до Грушева,  до храму Пресвятої Трійці. Там вони помолилися до Пресвятої Богородиці. Їмосьць пароха храму пані Віра Майкут розповіла історію храму, історію чудесної появи образу Матінки Божої. З благословення Папи став відпустовим місцем. Чотири рази на рік там дається повний відпуст.

Усі учасники прощі напилися і набрали святої водиці з криниці, котра знаходиться у центрі храму. Помолилися до чудотворного образу.

На закінчення сфотографувалися на згадку про цю надзвичайно цікаву подорож і, сповнені піднесенням і незабутніми враженнями, вирушили додому.

Традиційно цілу дорогу прочани молилися на різні інтенції і співали побожних пісень.

Маріанна і Марта Осадци

Фото Марта Осадца

Фотоальбом: переглянути тут

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)