Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Не завдавай собі непомірної роботи, бо добре є й корисно робити все в міру й за порядком." (Св.Єфрем Сирійський)

Церква Свв. Ольги та Єлизавети відкрила оглядовий майданчик

Переглядів: 16703Коментарі: 0
Парафіяльні новиниЦікаве

Найвища у Львові споруда – церква святих Ольги та Єлизавети – відкриває для львів’ян та гостей міста свій оглядовий майданчик, розташований на висоті 80 метрів.

Про це йдеться у сюжеті для перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00) репортера Ірини Сало.

Оглядовий майданчик на храмі ремонтували понад 5 років. Усі будівельні роботи оплачували благодійники. Скільки витратили коштів, настоятелі храму сказати не можуть. Мовляв, коли гроші були, тоді й ремонтували.  Однак священики зізнаються, що планують  відновити дві вежі, розташовані в церкві. На одній з них мріють встановити годинник, який тут, за словами істориків, був до війни.

«Ми зробили у храмі багато нових форм. Ми їх вирізали і відливали частинами. Просто хотілось то якось гарно зробити. Також ми залишили деякі старі речі, бо вони  є оригінальні», – розповідає адміністратор храму о. Іван Галімурка.

Також заплановано, що відвідувачам у рамках фестивалю «Ніч у Львові» розповідатимуть про історію храму в часи війни.

Варто зазначити, що з останніх сходинок храму, які ведуть на дах будівлі, добре видно унікальну панораму міста Лева, недоступну з інших висотних будівель міста. Зокрема, можна побачити район Привокзального ринку, а також площу перед пам’ятником Степанові  Бандері.

Загалом на майданчику одночасно може перебувати півсотні людей.

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)