Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Гляди, як би, думаючи вилікувати іншого, самому тобі не залишитися незціленим й не припинити своєї молитви." (Прп.Ніл Синайський)

Ставлення Папи до війни в Україні

Переглядів: 2383Коментарі: 0
Публікації

За чотири роки війни на Донбасі Папа Римський Франциск говорив про Україну дуже часто: він озвучив масу заяв, закликів, побажань і пропозицій, адресованих як простим громадянам, так і тим, хто уповноважений приймати рішення. Понтифік провів низку знакових зустрічей із главами держав і урядів, де також незмінно акцентував увагу на ситуації в Україні. Зокрема, у червні 2015 року він зустрівся з президентом Росії Володимиром Путіним, а в листопаді того ж року – із президентом України Петром Порошенком.

За два роки війни, коли стало зрозуміло, що люди, які опинилися на окупованих територіях, уздовж лінії розмежування й у сірій зоні, потребують елементарної допомоги, Папа виступив з ініціативою: у квітні 2016 року він закликав усіх римо-католиків Європи допомогти Україні не лише молитовно, а й матеріально. Сума, яку було зібрано, перевершила всі очікування: вона склала близько 16 млн євро, включно з 5 млн із особистого фонду Папи. Незабаром після цього в Україні створили технічний секретаріат акції «Папа для України», який займається розподілом цих коштів.

Про причини особливого ставлення Папи Франциска до України, про його бачення шляхів закінчення війни на Сході та про перспективи візиту Понтифіка до України в ексклюзивному інтерв’ю «Обозревателю» розповів Апостольський Нунцій в Україні, архієпископ Клаудіо Гуджеротті. – Яке основне джерело інформації про Україну для Папи Франциска?

Дальше читати :Голос українською

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)