Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Зійшов Ти з глибини землі і сокрушив Ти вереї вічні, що держали зв’язаних, Христе, і тридневний, як із кита Йона, воскрес єси із гробу." (Воскресна Утреня)

Роздуми на карантині МАЛЕНЬКА ПРОПОВІДЬ НА СЬОГОДНІ

Переглядів: 1788Коментарі: 0
Публікації

На одному із занять в духовній семінарії темою була євангельська оповідь про милосердного самарянина. І викладач розповів семінаристам таку історію:

«Якось одна студентка сіла на пором, щоб переправитися на інший берег широкої ріки. Після того, як пором відчалив від берега, виявилося, що в неї вкрали сумку з грошима і речами. Від безвиході вона почала плакати, а пасажири по черзі заспокоювали її.

Так сталося, що на цьому поромі перебував відомий місцевий політик. Вислухавши історію дівчини, він обурено сказав, що все це неприпустимо і обіцяв негайно зустрітися з господарями порому, щоби примусити їх посилити охорону пасажирів.

Священик, що теж плив цим поромом, також вислухав дівчину, поспівчував їй і сумно констатував, що світ котиться у безодню гріха. При цьому пообіцяв помолитися за неї.

Наступним до дівчини підійшов мусульманин. Розгорнувщи свій обід, він відламав половину і протягнув дівчині. Коли вона доїла, він дав їй трохи грошей, щоби вона могла дістатися до родичів».

Завершивши розповідь, викладач запитав учнів: «На вашу думку, хто із трьох: політик, священик чи мусульманин виявився справжнім християнином?» «Звичайно, мусульманин!» – гуртом відповіли семінаристи, і лише після цього зрозуміли, що сказали…

Називатися християнином і ним бути – це різні речі…

***«Народ цей устами Мене почитає, серце ж їхнє далеко від Мене» (Мр.7,6)

добрий самарянин

Джерело:Блог отця Івана Галімурки

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)