Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Не люби тілесного спокою, щоб не знайти собі в ньому духовної шкоди." (Св.Єфрем Сирійський)

У Маріямполі завершили створення першого в Україні Біблійного саду

Переглядів: 2360Коментарі: 0
Різне

Єдиний в Україні та один із найбільших у Європі Біблійний сад закладений у містечку Пречистої Діви Марії – Маріямполі, що на Івано-Франківщині, 4 квітня 2011 року.

Перші дерева в ньому посадили священики трьох Церков: Греко-Католицької, Православної і Римо-Католицької, а сьогодні можна стверджувати, що він уже завершений.

Автором ідеї та головним організатором робіт став голова громадської організації «Комітет з відродження Маріямполя» професор Івано-Франківського національного медичного університету п. Володимир Боцюрко.

Метою створення такого саду було надати можливість вивчати Біблію просто неба. Територія саду становить більше від одного гектара. Він поділений на дві рівні частини: зліва представлені локації, де описані події Старого Завіту, а справа – Нового Завіту.

Вхід здійснюється через ковані «Райські ворота». Усі скульптури і композиції розміщені в хронологічному порядку від перших людей, які згадуються у Біблії – Адама і Єви, і закінчуючи Вознесінням Ісуса Христа на Оливній горі в Єрусалимі. Зараз у саду росте більше ніж 25 видів біблійних дерев і кущів.

Біля кожного експонату розміщена табличка, на якій вказано, де вони згадуються в Біблії, та їх богословське значення. Таким чином, кожний відвідувач може самостійно без екскурсовода пізнавати Біблію та ще й вивчати ботаніку.

Затишок і особливо чисте повітря, настояне на фітонцидах, забезпечує чотирьохсотметрова по периметру огорожа із акуратно підстрижених майже тисячі хвойних дерев. Тому відвідувачі отримуватимуть не тільки духовне, а й фізичне оздоровлення.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами //ugcc.if.ua

Джерело: news.ugcc.ua

Джерело :Католицький оглядач

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)