Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Раннім ранком линьмо і, замість мира, пісню принесім Владиці, і побачим Христа – сонце правди, що всім життя засвічує." (Воскресна Утреня)

Всеукраїнська проща до Страдчу

Переглядів: 3405Коментарі: 0
Парафіяльні новиниФотогалереї

 У п’ятницю, 26 червня, відбулася Всеукраїнська проща до Страдчу, присвячена Дню Мирянина.

Спершу, у селі Ямельня, на місці мученицької смерти Блаженних отця Миколи Конрада і дяка Володимира Прийми, був відслужений молебень. Опісля була розповідь про подвиг Блаженних. Особлива увага була акцентована на героїчному вчинкові дяка Володимира Прийми, як світської особи. Маючи можливість уникнути смерти – він до кінця виконав святий обов’язок служіння та відданости Господові.

Потім відбулася піша хода до підніжжя Страдецької Гори. Об 11 годині розпочалася Архиєрейська Свята Літурґія, котру очолив Батько і Глава Церкви Патріарх Блаженніший Святослав. Перед Літурґією в небо запустили білих голубів, як символ миру. Блаженніший Святослав привітав Митрополитів, Єпископів, духовенство, посла Канади в Україні, представників влади, вояків і мирян.

Глава Церкви сказав, що мирянин є той, хто носить у собі Бога. Про особливу роль мирян у цей складний для України час. Воїни сповняють своє християнське покликання – віддають своє життя за Батьківщину. Молимося за Його святу волю, молимося за мир для нашої багатостраждальної землі. Українська державність є те, за що варто жертвувати своїм життям. Зазначив особливу роль і жертовність волонтерів.

У своїй проповіді Глава Церкви закликав до внутрішньої єдности. Нагадав слова Митрополита Андрея: "Коли ліс горить, навіть звірі не кусають один одного"…

Усі, хто бажав, змогли приступити до сповіді і до Святого Причастя. За сприяння Митрополита Львівського Ігоря, з благословення Папи Франциска, усі, хто сповідався і причащався отримали повний відпуст. Владика Богдан зачитав пенітенціарію, котра визначає умови надання повного відпусту.

Митрополит Львівський привітав Блаженнішого з 21-ю річницею священства.

Свята Літурґія закінчилася спільним виконанням молитви "Боже, Великий, Єдиний".

Опісля відбувся похід на Страдецьку Гору до церкви, де були виставлені для поклоніння мощі Блаженних отця Миколи Конрада і дяка Володимира Прийми. Там відбувся молебень до Блаженних. Прочани молилися на могилах отця Миколи Конрада і дяка Володимира Прийми. На закінчення масово пройшли Хресну Дорогу.

Усі бажаючі змогли скласти присягу відречення від алкоголю.

Маріанна і Марта Осадци

Фотогалерея від п.Марти Осадци: ТУТ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)