Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Як однорічний агнець, благословенний нам вінець – Христос, добровільно за всіх заколений був – Пасха очищення, і знову із гробу нам засяяв – чудове сонце правди." (Воскресна Утреня)

Перша Свята Сповідь та урочисте Святе Причастя дітей Катехитичної школи + фотоальбом

Переглядів: 4695Коментарі: 0
Парафіяльні новиниФотогалереї

14 травня до таїнств Першої Святої Сповіді та урочистого Святого Причастя долучились діти Катехитичної школи ім. св.Ольги (клас катехита Ольги Пазиняк). Сонячний ранок, урочисто уквітчана церква підкреслювали урочистість і значущість події. Схвильована громада родин - батьки, хресні батьки, дідусі та бабусі - згуртувались дещо на відстані. Адже їхні діти сьогодні роблять важливий крок до дорослого життя, проходять екзамен на духовну зрілість. Один за одним учні прямують до сповідальниць. У яких своїх гріхах покаються вони нині, - залишиться тайною між ними та Всевишнім. Але кожен з них по-особливому усвідомлює сьогодні поняття "сумлінність". До склепіння храму зносяться слова святкової Літургії (отець Володимир Ониськів). Діти один за одним споживають Тіло і Кров Ісуса під виглядом Хліба і Вина, до них долучаються батьки і хресні батьки, які сповідались напередодні. Отець Володимир кропить всіх присутніх свяченою водою, як акт духовного оновлення. До громади виходить адміністратор храму, отець Іван Галімурка - вручає кожному учню пам'ятне свідоцтво, що завжди нагадуватиме про урочисте таїнство. Отець Іван вітає учнів,  наголошує, що  діти цього року не тільки сумлінно відвідували заняття, але стали активними учасниками церковної громади - брали участь у таких акціях, як благодійний концерт "Молитва за мир" зі збору коштів на реабілітацію вояків ЗСУ, поранених в АТО, виступ у військовому шпиталі нашого міста, дитяча Хресна Дорога... На згадку про ці акції катехити церкви підготували великий стенд, біля якого сфотографувались найактивніші учні школи. Цього року дітей прийшли привітати з урочистою подією і їх старші друзі - учні Катехитичної школи, які долучились до таїнства Першої Святої Сповіді декілька років тому. На урочисте завершення свята хресні батьки утворили коридор з вишиваних рушників, під якими учні школи пройшли під проводом свого катехита - пані Ольги. 

Ми бажаємо всім дітям завжди пам'ятати про цей урочистий день, бути зразковими християнами, не забувати про те, що Перша Свята Сповідь - лише перший крок на довгому шляху до Божого Милосердя!

Хочемо також привітати дяка нашої церкви, пана Володимира Федечка, в якого до таїнства Першого Причастя долучилась внучка Ілона - одна з найактивніших учасниць в житті дитячої громади церкви.

п. Анна Соляр

Фотоальбом: переглянути тут

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)