Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Нехай у тебе завжди переважає милостиня. Жорстоке й немилосердне серце завжди нею очиститься." (Св.Ісаак Сирійський)

Церкви Львова долучаться до боротьби з вірусними інфекціями

Переглядів: 1725Коментарі: 0
Різне

Для храмів планують закупити антисептики для рук.

У Львові 5 березня відбулося позачергове засідання ради церков Львова, до якої входять представники усіх християнських конфесій. Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповів капелан ЛМР, працівник Львівської Архиєпархії УГКЦ Павло Дроздяк.

На позачерговому засіданні ради церков Львова обговорили заходи з інформування населення про боротьбу з вірусними інфекціями.

«Люди щонеділі є у церкві, приступають до таїн сповіді, євхаристії. Виникає багато дискусійних, зокрема етичних питань. В УГКЦ є чіткі правила, що хто приступає до причастя, не облизує ложиці. Це наголошується. Тому наступного тижня у вівторок начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб проведе з усіма священиками львівської архиєпархії інформативну роботу і розповість, як вони мають допомогти людям вберегти себе від того чи іншого вірусу», – каже Павло Дроздяк.

Він додав, що церкви розглядають питання закупівлі антисептиків для храмів та готові інформувати людей, як вберегтися від вірусів, розмістити інформаційні оголошення.

«Найкращим рупором сьогодні є церква, тому ми розуміємо, що священники мають інформувати вірних щодо заходів безпеки від поширення будь-якого вірусу», – говорить священик.

Нагадаємо, у Львові у місцях масового перебування людей розмістять антисептики для рук.

Джерело :Медіа-хаб «Твоє Місто»

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)