Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Ніщо не може так наблизити серце до Бога, як милостиня, і ніщо не спричинює в душі такої тиші, як добровільна вбогість." (Св.Ісаак Сирійський)

У Будапешті провели День родини і відкрили навчання в українських школах

Переглядів: 1023Коментарі: 0
Різне

5 вересня відбулося урочисте відкриття навчального року українських шкіл в Будапешті та День родини. Захід відбувся в мальовничій місцевості Будапешта на берегах Дунаю.

Святковий день розпочався із Божественної літургії на парафії Покрови Богородиці УГКЦ в Будапешті.

У своїй промові до учасників заходу отець Дам’ян Габорій, душпастир для українців в Угорщині, підкреслив роль християнської родини в суспільстві та заохотив присутніх плекати християнські цінності в сім’ї і бути прикладом для інших.

«Радіємо, що дві українські школи в Будапешті (рідна та недільна) уже вкотре проводять спільний захід із нагоди відкриття навчального року та спільно організовують українські свята протягом навчального року», – поділилася п. Ліліана Грекса, депутатка Державного самоврядування українців в Угорщині.

Протягом дня відбулися різноманітні ігри, квести, змагання, які організували п. Олена Бескоровайна, керівниця «Рідної школи» спільно із вчителями двох шкіл.

Свято завершилося подарунками та спільною трапезою.

Джерело:Пресслужба УГКЦ в Угорщині

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)