Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Покаяння — це неослабне прошення (що наближається до Бога) зі скрушною молитвою про прощення минулого і вболівання над оберіганням майбутнього" (Св.Ісаак Сирійський)

Молодь парафії відвідала відпустове місце Страдч

Переглядів: 2398Коментарі: 0
Парафіяльні новини

У суботу, 20 жовтня 2018 року, молоді люди парафії свв.. Ольги і Єлизавети разом із о. Богданом Луковським звершили прощу до відпустового місця Страдч. Прочани взяли участь у Божественній Літургії та приступити до святої Тайни Покаяння.

У часі Літургії місцевий парох, о. Іван Колтун, виголосив змістовну проповідь про важливість прощення і взаєморозуміння у християнській сім’ї. по завершенні Божественної Літургії молодь нашої парафії мала змогу взяти участь у молитвах на оздоровлення та приступити до мировання.

Знаємо, що відпустове місце Страдч відоме перш за все своїми новомучениками блаженним свящмуч. Миколаєм та блаженним муч. Володимиром. Знаючи про це, молоді люди нашої парафії молилися у своїх наміреннях перед їхніми нетлінними мощами, які зберігаються у храмі. Відтак разом із о. Богданом помолилися та розважили над стражданнями нашого Спасителя в Його хресній ході на Голготу. По завершенні Хресної дороги молодь зі священиком помолилися у печерах Страдецької гори, де колись знаходився монастир, та зробили декілька спільних фотографій на добру пам’ять.

Джерело: Молодіжне братство «ХРАМ»

ПрощаСтрадч
Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)