Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Як мужеський пол, що створив дівичу утробу, явився Христос, і як чоловік агнцем назвався, і непорочним, бо не зазнав скверни, наша Пасха, і як Бог істинний – звершеним зветься." (Воскресна Утреня)

Молодіжне братство "ХРАМ" зустрілося з Владикою Венедиктом

Переглядів: 3291Коментарі: 0
Парафіяльні новини

Цієї неділі наше молодіжне братство "ХРАМ" взяло участь у зустрічі молоді з Владикою Венедиктом. Вона відбулася в межах Світового Дня Молоді на місцевому рівні, який традиційно Католицька Церква святкує у Квітну неділю.

Цю подію започаткував святий Іван Павло ІІ у 1985 році в Римі, проголошуючи святкування Всесвітніх Днів Молоді. З цієї нагоди, Римський Архиєрей вручив молодим людям дерев’яний хрест, як символ любові Ісуса Христа. Раз в три роки Святіший Отець має особливу зустріч з молоддю всього світу, коли вони разом моляться та чувають. У 2013 році ця зустріч відбувалась в Ріо-де-Жанейро (Бразилія), а у 2016 році відбуватиметься в Кракові (Польща).

Кожного року, в неділю перед Великоднем подібні зустрічі відбуваються на місцевому рівні – в єпархіях, але вже не такі масштабні і без особистої присутності Папи.

Так, 5 квітня, у храмі Пресвятої Євхаристії (Домініканський Собор) відбулась Архиєрейська Літургія за участі Владики Венедикта, а вже опісля - сама зустріч, темою якої була: "Як молодь може змінити сучасний світ?"

Йшлося про те, що кожна людина в тому світі відчуває потребу в орієнтирі, тому наше життя повинне бути тим світлом і дороговказом до Господа, якого бажає стільки людей. Для цього не потрібно займати ніякого суспільно-важливого становища, а лише жити так, щоб люди, дивлячись на нас, хотіли змінюватись і наслідувати Христа. Як казав Папа Іван Павло ІІ: "Сучасний світ не стільки потребує проповідників, скільки потребує свідків."

Безперечно, що кожна зустріч з Владикою - це неймовірна нагода почерпнути для кожного з нас не лише мудрість, розуміння тих чи інших речей, але й натхнення. Натхнення до життя, до рішень, до радикальних дій. "Не бійтеся!" - не втомлювався повторювати Владика Венедикт.

У молоді, що зібралася, трапилася також неймовірна можливість задати Владиці актуальні і хвилюючі кожного з нас питання, чи навіть просто попросити у нього поради. А чудовим завершенням зустрічі стало тепле чаювання і спілкування в неформальній обстановці.

Чудовим підсумком стануть слова Блаженнішого Святослава до молодих людей з нагоди Дня Молоді 5 квітня 2015 року: "Нехай Божа Мудрість щоразу більше дає Вам розуміння, що робити з власним життям, який його сенс. І воно стане прекрасним!"

Оля Суровецька

 

 

 

 

 

 

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)