Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Церква є духовний рай, у ній — дерево життя, святий жертовник примирення, з якого струмує життя вірним, що його полюбили." (Св.Єфрем Сирійський)

Осквернено католицький храм в Ріазі

Переглядів: 2826Коментарі: 0
Переслідування Церкви

Католицька церква св.архистратига Михаїла в Ріазі (швейцарський кантон Фрібур) була осквернена 2 травня. Невідомі вандали, зокрема, розірвали Біблію і перекинули пасхальну свічку.

Прихід подав заяву в поліцію, проте до теперішнього часу осквернителі не знайдені,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Blagovest.

«Розмір збитку поки що не підрахований, - розповів журналістам глава парафіяльної громади Марк-Антоні Бейелера, який сподівається, що криміналісти зможуть знайти докази. - Але особисто мене матеріальний збиток турбує не настільки сильно, як питання: чому? Як могли ці люди дійти до осквернення храму?»

Шокований тим, що трапилося і священик Тома Кюї: «Ми поки що не знаємо, хто зробив це: психічно неврівноважена людина або той, хто ненавидить Церкву. Однак у нашому регіоні Грюйєр, де католицька віра дуже міцна, такі інциденти просто валять у заціпеніння».

Не так давно церква в Ріаз вже ставала об'єктом злочинних дій: зловмисники зламали сриньку для пожертв. «Якщо це триватиме, нам доведеться тримати церкву закритою, відкриваючи її двері тільки під час богослужінь, - нарікає Марк-Антоні Бейелера. - У нас немає грошей на купівлю дорогої охоронної системи. Дуже шкода, якщо нам доведеться піти на це: адже будинок молитви повинен бути завжди відкритий...»

 

Джерело:KYRIOS

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)