Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Нині все наповнилося світлом, і небо, і земля, і глибини підземні, нехай же празнує вся твар востання Христове, в якому утверджується." (Воскресна Утреня)

Від поганого до гіршого: у Китаї посилюються релігійні переслідування

Переглядів: 3438Коментарі: 0
Переслідування Церкви

Від поганого до гіршого: у Китаї посилюються релігійні переслідування«Стан релігійної свободи в Китаї змінюється від поганого до гіршого», відзначив член палати представників США Кріс Сміт, наводячи факти за даними нової доповіді Конгресу виконавчої комісії по Китаю.

«Величезна прірва зараз між Китаєм і католицькою Церквою», заявив Сміт під час телефонної конференції з журналістами 9 жовтня. Він визнав, що християнська церква жорстоко переслідується в Китаї.

" Церква стає об’єктом репресій, яких ми раніше не бачили. Таким чином, є багато проблем релігійної свободи в Китаї ".

Містер Сміт і сенатор Шеррод Браун спільно організували телеміст з акцентом на останньому річному звіті від групи контролю за дотриманням прав людини, в Конгресі виконавчої комісії у справах Китаю.

Обидва законодавці навели як приклад  різні способи, якими китайський уряд ущемляє свободу своїх громадян, в тому числі грубих порушень прав людини і церков.

Сміт привів заяву із звіту: "Китайська влада продовжує переслідувати, затримувати, садити в тюрму, і втручатися в релігійну діяльність членів як зареєстрованих, так і незареєстрованих протестантських громад, погляди яких йшли врозріз з урядом чи партійною політикою" .

У доповіді також докладно описано ворожість уряду до католицизму, кажучи, що "влада продовжує, не зважаючи ні на що, переслідувати католиків, які практикують свою віру"

Серед випадків переслідування в минулому році були зафіксовані затримання двох католицьких священиків за «організацію класів катехизації для дорослих» і штрафів, накладених на мирян, які підтримують працю священиків.

Уряд намагався запобігти візиту Папи Франциска до Південної Кореї, і заборонив своїм громадянам брати участь у зустрічі з ним.

"Вони настільки зневажливо і зверхньо ставляться до Бога і релігії та релігійних справ, це не дивно, що вони так протидіють християнам" заявив Сміт.

 Ольга Бойко  за матеріалами СNA.

Джерело: КІРІОС

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)