Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Молитимемося, щоб сподобитися нам дарування, а сподобившись, не будемо про себе високої думки." (Св.Єфрем Сирійський)

Пастор з Донецька склав список захоплених терористами церков – спеціально для шанувальників Путіна

Переглядів: 2753Коментарі: 0
Переслідування Церкви

Для українських шанувальників Путіна та прихильників так званої ДНР протестантський пастор Сергій Косяк склав перелік об’єктів, які терористи знищили чи захопили у громад євангельських християн упродовж 2014 року. Цей список пастор розмістив на своїй Фейсбук-сторінці.

«Знаю деяких «віруючих», які підтримують ДНР і свято вірять у «рятівника Путіна», - пиша Сергій Косяк. - Раніше я чітко відстежував терор проти євангельських церков з боку ДНР, потім їх стало стільки, що вже перестав відстежувати, але вирішив по пам'яті відновити деякі події, може, є деякі неточності, що не змінює суті всієї картини. І так всім «віруючим християнам» любителям Путіна, і просто для інформації, який дух у прихильників ДНР і їх шанувальників.

Список відібраних будівель і розігнаних зібрань:

1. Травень:

а) м. Горловка - «Церква Христа», відібрали церковну будівля - колишній дитячий садок. Винесли все майно, забрали оргтехніку. Будівля слугує штабом ДНР.

б) м. Сніжне. Церква «Місто Віри». Розігнали служіння, будівлю опечатали.

в) г. Донецк. Реабілітаційний .центр «Вечірнє світло». Забрали в полон 29 осіб, частину людей побили. Будівлю опечатали і забрали мікроавтобус.

2. Червень:

а) м. Торез Церква «Слово Життя». Бойовики з шевронами «Козацька гвардія» розігнали служіння, опечатали будівлю. Пообіцяли всіх розстріляти, якщо зберуться ще раз.

б). г. Донецк. Реабілітаційний центр «Скала порятунку». Відібрали будівлю, де розквартирували своїх найманців і зробили з неї казарму.

в) 15 червня озброєні бойовики розгромили приміщення офісу євангельської Церкви «Нове покоління» в місті Горлівка Донецької області. З офісу винесли комп'ютери та іншу оргтехніку, а також статутні документи благодійних фондів Церкви.

16 червня озброєні представники самопроголошеної «ДНР» захопили будівлю Церкви «Слово життя» міста Горлівка.

г) Донецьк. Донецький Християнський Університет. Бойовики захопили повністю весь комплекс, зараз у ньому розформовано кілька сот бойовиків.

д) озброєні бойовики захопили храм протестантської Церкви «Слово життя» міста Шахтарська Донецької області.

У полон бойовики взяли пастора Церкви Миколу Калініченка, якого пізніше відпустили, відібравши у нього автомобіль. «Також терористи оголосили пастору, що, якщо він буде продовжувати займатися релігійною діяльністю, то його розстріляють». Пізніше ЗМІ повідомили, що будівля Церкви «Слово життя» в Шахтарську використовується терористами «ДНР» для утримання чоловіків у віці від 20 до 40 років з метою їх примусового залучення до лав бойовиків.

е) 26 червня бойовики увірвалися в приміщення євангельської «Церкви Переможців» міста Дружківка Донецької області та відвезли у свій штаб пастора Павла Леська з дружиною. «Озброєні бойовики, забрали гроші, документи з сейфа, офісний комп'ютер і разом з пастором і його дружиною відвезли в штаб бойовиків, що базується в будівлі неподалік від Дружківської міської ради», - повідомив церковнослужитель.

Пастора і дружину утримували в полоні у різних камерах, звинувачуючи у співпраці з американцями і у допомозі переселенцям Донбасу, яку надавала їх Церква. Після майже тижня полону служителів Церкви звільнили.

3. Серпень:

а) Донецьк. «Центр Слово Життя». Розігнали служіння і забрали весь церковний комплекс.

б) смт. Оленівка. Розігнали служіння, забрали будівлю церкви і будинок пастора церкви.

в) м. Горлівка. «Церква Адвентистів сьомого дня». Заарештували пастора церкви, служіння розігнали.

4. Вереснь:

а) Донецьк. «Церква Христа Спасителя». Забрали будівлю церкви та автомобіль служителя. Служіння розігнали і заборонили збиратися.

б) м. Ровеньки. Церква «Слово життя». Забрали будівлю, служіння розігнали.

І до всього того, десятки заарештованих, закатованих служителів і пасторів церков.

«Вічна пам'ять убитим бойовиками братам зі Слов'янська, Луганська та Маріуполя. Ганьба всім, хто молиться на Путіна і підтримуючих сатанинську ідею «Новоросії».

 

Джерело: RISU

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)