Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Вчора я був погребаний з тобою, Христе, востаю днесь з тобою воскреслим; вчора розп’ятий був я з тобою, сам мене спрослав, Спасе, у царстві твоїм." (Воскресна Утреня)

Бойовики ЛНР і ДНР розгроми прикривають боротьбою за православ'я

Переглядів: 3111Коментарі: 0
Переслідування Церкви

Пастор Церкви Добрих Перемін з Маріуполя та директор благодійного фонду «Республіка Пілігрим» Геннадій Мохненко на своїй сторінці в фейс-бук розповів історію свого друга – пастора, ім'я якого з відомих причин не називає.

«Бойовики його заарештували в домі молитви, приїхавши на богослужіння з калашами. Привезли його в підвал і почали сперечатися ... розстріляти чи ні? Однак, спершу вирішили повезти його на суд до місцевого батюшки. Останній провів з пастором (з руками в наручниках і з зав'язаними скотчем очима) "спасенну" бесіду ... Після довгих коливань батюшка все ж милостиво підняв палець вгору, що дозволило пастору вижити. В захоплений ДНРівцями молитовний будинок в Слов'янську теж заходили батюшки, придивлялися до нового помешкання ... Вони це робили в перерві між молитвами за "гради" і освяченням підвалів Гіркіна, в яких катували, розпорювали животи і вбивали людей. Моліться разом з ДНРівцями за їх бісівський експеримент, благословляйте цю "святу" рать ... але одне прохання ... перейменуйтесь (щоб у людей не було плутанини в голові) в "Протестантів Московського Патріархату" і практикуйте ваш четвертий Рейх (ой вибачте… помилка ... "Четвертий Рим" звичайно)», – пише Геннадій Мохненко.

Разом з тим він висловив свою щиру повагу «справжнім православним людям і священикам, які розуміють всю чортівню, що коється під маскою "московського православ'я" на південному сході країни».

Джерело:RISU

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)