Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Молися Богові, проливаючи сльози перед Його благодаттю. Тоді твоя молитва буде як кадило (Пс. 140, 2) перед Ним." (Св.Єфрем Сирійський)

Гарнізонний храм і головний проспект Львова звільнено від сектантів

Переглядів: 4089Коментарі: 0
Новітні секти та схизми

Львівська міськрада прийняла так звану "антисектантську" ухвалу.

Йдеться про документ під назвою "Про проведення масових заходів релігійного характеру на території, прилеглій до Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла". Його підтримали 70 депутатів.  

Документ ухвалено з огляду на звернення настоятеля гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, аби припинити свавілля секти Догнала.

Ухваленим рішенням міська рада постановила, що на прилеглій території до храму, що на вулиці Театральній, 11 проведення зборів, мітингів і пікетувань, вуличних походів і демонстрацій, богослужінь та релігійних зібрань здійснюється лише місією військового капеланства курії Львівської архиєпархії курії УГКЦ.

До прилеглих вулиць обранці віднесли Театральну, Памви Беринди, площу Підкови, площу Яворського, вулицю Шевську й проспект Свободи.

Водночас депутати заборонили одночасне проведення будь-яких масових заходів у цьому місці як громадянам, так і установам, організаціям, об'єднанням громадян.

Нагадаємо, що декілька останніх років так звана УПГКЦ або секта Догнала влаштовувала релігійні обряди поруч з гарнізонним храмом, а також на проспекті Свободи.

Джерело:Львівські новини онлайн

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)