Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Хто любить Бога, той завжди бесідує з Ним, неначе з Отцем, відвертаючись від усілякого пристрасного помислу." (Прп.Ніл Синайський)

Догнал ЕURO-2012

Переглядів: 4123Коментарі: 1
Новітні секти та схизми

Днями догналівська секта знову почала проводити пародійні «богослужби» під храмом свв. Петра і Павла у Львові. Нова седевакантистська (така, що проголошує, що папський престіл порожній) секта тоталітарних характеристик пробує в центрі Львова розпалити істерику про «бідних переслідуваних «правовірних»».

Що більше, секта погрожує влаштовувати цирк під час проведення Європейського футбольного чемпіонату у Львові. Більшої комедії, напевно, не могли придумати. Ті, хто проклинає європейських політиків, церковних єрархів, ЄС від цієї, ними ж таки анатемованої структури очікують допомоги. Повна, тотальна шизофренія. Виявляється, ті, хто чинить спроби внести розкол в Церкву самі у собі поділені – шизнуті. Ну, як тут не згадати того, чиє ім’я грецькою означає поділений – диявол.

Чехословацька група ґуру уже «виключила» з Церкви і теперішнього Папу, і його блаженного попередника Івана Павла ІІ, всіх католицьких єрархів, усіх протестантів, тепер ще й взялася за православних – першою їхньою «жертвою» став Московський Патріарх Кіріл І, якого сектанти днями «видалили» з Церкви.

Увесь цей цирк був би просто смішним, якби не кілька сотень скалічених доль, розвалених сімей, одурених людей.

Якби не було виключення з Церкви не лише чотирьох чехословацьких ґуру, якби не було постійних попереджень з боку Церкви про деструктивний характер цієї секти, якби Конгрегація у справах віри не виключила і всіх учасників цієї секти з Церкви, можна би було нарікати, що Церква нічого не робить. Але Церква не покликана боротися у інший спосіб. Інші способи – це прерогатива та завдання держави. А, вочевидь, держава не збирається захищати своїх громадян від шкідливого впливу догналівської секти.

Та найстрашніше у всьому цьому те, що вожді цієї секти уже давно нелегально перебувають на території України, а державні органи не те, що не реагують на пряме порушення закону цими кримінальними елементами, які свого часу переховували словацького злодія Обергавзера, якого розшукує Інтерпол, але й незаконно зареєстрували на території Львівщини таку собі ГО «Об’єднання вірних Української Правовірної Греко-Католицької Церкви».

Звісно, гостям Євро 2012 ще один розважальний захід під стінами Єзуїтського костелу може стати цікавим. І кого там цікавлять можливі іміджеві втрати України чи Львова. Головне, що у верхах українського держапарату догналівці, очевидно, мають «кришу».

У всякому випадку, за шкоду, яку вони наносять українському суспільству і ще нанесуть, відповідає не тільки режим Януковича, але й львівські депутати різних рівнів, адже ні міськрада, ні облрада нічого не зробили, щоб захисти галичан від деструктивної секти сфанатизованого чехословацького кагебиста Антоніна Догнала.

о.Орест-Дмитро Вільчинський

Іінформаційна служба Львівської архиєпархії УГКЦ

Коментарів: 1 RSS

1Микола07-06-2012 00:19

Розкольники всіх мастей були ще від часів Старого Завіту до наших днів, найстрашніше є те, що гомосапієнси не вчаться історії і знову, і знову наступають на ті самі граблі. Наша громада у своєму загалі сповідує принцип - моя хата з краю... Тому приходять до нас всякі розстриги-самосвяти і інші хруні зі світу і баламутять народ. А після "десятиліть воспітанія саветского человека" в багатьох людей просто відсутня елементарна релігійна культура, як наслідок, багато хто вважає, що все одно куди ходити, аби тільки ікони висіли. А наші депутати вийшли з того ж середовища КПСС - ВЛКСМ і тому далекі до питань релігії, а часто самі є членами різних сект. Маємо те що маємо, як казав незабвенний Леонід Макарович.

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)