Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Воскресення день, просвітімся люди: Пасха, Господня Пасха, від смерти бо до жизні і від землі до небес Христос Бог нас перевів, переможну пісню співаючи." (Воскресна Утреня)

Папа: Справжні гроші здобуваються працею, що творить гідність

Переглядів: 2120Коментарі: 0
Публікації

Лише здобування прибутку вже не є запорукою життя підприємства, потрібні формування в цінностях та етика, приязна до особи. Такими думками Святіший Отець поділився в інтерв’ю для італійського часопису «Il Sole 24 Ore»

Управління економікою та фінансами, створення нових робочих місць, пошана до довкілля, прийняття мігрантів… Всі ці теми стосуються етики, «приязної до людської особи». На це звернув увагу Папа Франциск в інтерв’ю для італійського часопису «Il Sole 24 Ore», що вийшло у світ в п’ятницю, 7 вересня 2018 року, збігаючись із початком «Форуму Черноббіо» – щорічної зустрічі економістів і фінансистів на півночі Італії.

«Бракує усвідомлення спільного походження, приналежності до спільного коріння людства та майбутнього, яке слід будувати разом. Це базове усвідомлення дозволило б розвинути нові переконання, нові наставлення та стилі життя», – зауважує Глава Католицької Церкви, зазначаючи, що приязна до людської особи етика прямує до подолання розрізнення між дійсністю, зосередженою на заробіткові та тією, що не позначена виключністю механізмів здобування прибутку, залишають простір для розвитку так званого «третього сектору».

Докладніше:Католицький оглядач

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)