Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Так нехай погибнуть грішники від лиця божого, а праведники нехай возвеселяться" (Воскресна Утреня)

Роздуми на карантині ПРИТЧА ПРО УСПІХ У БІЗНЕСІ

Переглядів: 1180Коментарі: 0
Публікації

Прочитавши оголошення, молодий чоловік приходить влаштовуватися двірником в компанію «Microsoft». У відділі кадрів йому задають питання, проводять тести і нарешті повідомляють:

– Вітаємо, Ви прийняті. Залиште, будь ласка, ваш e-mail, і ми повідомимо Вам про графік роботи.

– Взагалі-то, у мене навіть комп'ютера немає, – зізнається чоловік, – а e-mail і поготів.

– На жаль, тоді ми не можемо працевлаштувати вас. Віртуально ви не існуєте, а оперативний зв'язок з усіма співробітниками «Microsoft» лише по e-mail, і узгодження ефективної командної роботи є ключовим питанням у нашій компанії.

Нічого не вдієш… Розчарований кандидат йде і дорогою міркує собі: як можна заробити гроші на комп'ютер, щоб влаштуватися на престижну роботу, якщо у кишені лише 300 гривень?

В голові зроджується ідея: Він іде і купує у фермера 20 кг яблук, виходить на жваву вулицю і продає «смачні і корисні еко-продукти». За кілька годин його стартовий капітал збільшується вдвічі, а через 6 годин – в 10 разів. І тут він починає розуміти, що з такими темпами можна прожити і без роботодавця.

Минає час…

Чоловік купує автомобіль, відкриває спочатку маленьку ятку, незадовго купує магазин, а через 5 років стає власником мережі супермаркетів. І от приходить він застрахувати свій бізнес, а страховий агент просить його залишити свій e-mail для вигідних пропозицій. Наш бізнесмен, як і багато років тому, відповідає, що немає у нього ні e-mail, ні комп'ютера.

– Просто вражає! – дивується страховик. – Як таке може бути: такий величезний бізнес, і навіть немає особистого комп'ютера! Ви уявляєте, чого б ви домоглися, якби він у вас був?!На що бізнесмен спокійно відповів:

– Тоді я став би двірником компанії «Microsoft».

***

Мова тут, звичайно, не про компю’тер. Це так, до речі. Мова про щось важливіше. Наприклад: якщо у вашому житті чогось немає, може, вам це і не потрібно?Господь Ісус Христос повчає: «Шукайте перше Царство Боже та його справедливість, а все те вам докладеться» (Мт. 6,33).

Бізнес

Джерело :Блог отця Івана Галімурки

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)