Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Нині все наповнилося світлом, і небо, і земля, і глибини підземні, нехай же празнує вся твар востання Христове, в якому утверджується." (Воскресна Утреня)

"Ісламська держава" заявила, що в Нігерії були обезголовлені 11 християн

Переглядів: 1760Коментарі: 0
Публікації

Від імені терористичного угрупування "Ісламська держава" випущений відеоролик, в якому стверджується, що в Нігерії були обезголовлені 11 заручників-християн в помсту за ліквідацію в жовтні в Сирії засновника ІД Абу Бакра аль-Багдаді, передає BBC.

Повідомляється, що вбиті були чоловіками, яких захопили в полон протягом декількох останніх тижнів в північно-східній частині штату Борно в Нігерії. Інших подробиць не наводиться.

56-секундне відео було знято і опубліковано 26 грудня інформаційним агентством Amaq, пов'язаним з ІД.

Публікація цього відеоролика явно підібрана до святкування Різдва в християнському світі.

BBC зазначає, що в даний час одна з фракцій нігерійської ісламістського угруповання "Боко харам" тепер діє під прапором "Ісламської держави Західно-Африканської провінції".

Джерело : NEWSru.co.il

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)