Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Так нехай погибнуть грішники від лиця божого, а праведники нехай возвеселяться" (Воскресна Утреня)

Бог існує: відомий вчений зробив гучну заяву

Переглядів: 2342Коментарі: 0
Різне

До такого висновку прийшов всесвітньо відомий вчений фізик-теоретик Мітіо Каку, американський професор японського походження.

На його думку, теоретичне існування частинок, відомих як елементарні напіврадіальні тахіони (primitive semi-radius tachyons), є серйозним аргументом на користь існування Бога.

Тахіони - гіпотетичні частинки, які рухаються зі швидкістю, більшою за швидкість світла у вакуумі.

Після теоретичних досліджень Каку заявив, що фізичну реальність, в якій ми живемо, можна описати чимось подібним, як Матриця з однойменного фантастичного фільму: "Я прийшов до висновку, що ми живемо в світі, який функціонує за правилами, створеними зовнішнім розумом" , - заявив учений.

Каку також заявив, що в нашому світі немає жодної випадковості, а все підпорядковується строгим правилам. На його думку, тільки існування Бога може пояснити такий стан речей: "Мені абсолютно ясно, що ми існуємо в плані, який регулюється правилами, які були створені універсальним розумом, а не випадковістю".

Каку вважає, що Бог є дуже оригінальним математиком, і розмірковує Він музикою.

"Я переконаний, що Божий Розум створює музику, яка є музикою струн, що звучить в 11-вимірному просторі", - стверджує відомий фізик-теоретик.

Теоретичні роздуми Каку неймовірно перегукуються з думкою Отців Церкви про Бога як Композитора Всесвіту і з твором Дж. Г.Г. Толкіна "Сильмариллион".

Джерело ://u-news.com.ua

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)