Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Воскресення день, просвітімся люди: Пасха, Господня Пасха, від смерти бо до жизні і від землі до небес Христос Бог нас перевів, переможну пісню співаючи." (Воскресна Утреня)

Громадськість протестувала проти релігійного мракобісся секти Догнала

Переглядів: 3383Коментарі: 0
Новітні секти та схизми

У неділю, 17 листопада, громадські активісти, серед яких були симпатики ГО «Народний контроль», провели інформаційну акцію «Геть догналівську секту з України». Про це Galnet повідомила прес-служба «Народного контролю».

У рамках ініціативи молоді люди роздавали листівки, в яких стисло та інформативно було викладено суть загрози, яку несе зі собою агресивна організація релігійного спрямування, члени якої називають себе вірними Української правовірної греко-католицької церкви.

Активісти спробували донести львів’янам інформацію про реакційний характер секти Догнала, а саме їхню діяльність, спрямовану на розкол Української Греко-Католицької Церкви; про заклики догналівців до військової окупації України Росією та Білорусією з метою не допустити вступу нашої держави до Європейського союзу; про те як цілеспрямовано сектанти руйнують українські сім’ї, розсварюють чоловіків і жінок, розлучають дітей з батьками; про дивні обряди та молитовні практики, які використовують члени релігійного згромадження, і які не толерують ні католики , ні православні.

«Ми не можемо залишатись осторонь цієї проблеми, – наголосив координатор ГО «Народний контроль» Андрій Мисик, – адже під загрозою опинилася Українська Церква і українська родина. Самозвані єпископи неукраїнського походження ведуть себе вкрай нетолерантно, агресивно нав’язують своє віровчення, вводять в оману городян. Їм не місце в нашому Львові і в нашій країні».

Активісти також попередили львів’ян про те, що члени секти Антоніна Догнала, користуючись широкою мережею зареєстрованих громадських організацій, заманюють до своїх лав найрізноманітніші верстви населення. Серед відомих журналістам такі громадські об’єднання: «Сім’я під покровом Богородиці», «Молодь за здорове життя», «Голос Господній», Комітет зі збереження християнської спадщини «Покров Богородиці», Союз християнських матерів Львівської області, Золочівська громадська організація «Батьки України». Також вони утримують реабілітаційний центр «Тавор», де лікують узалежнених. Окрім того, догналівці створили клон католицької організації «Рух чистих сердець».

Кілька тижнів тому у ефірі телеканалу ЗІК у рамках спецпроекту «Люстрація» журналісти , громадські діячі та священики привернули увагу до теми розгортання секти догналітів, зокрема їхньої реакційної діяльності у місті Львові. Після цього на адресу одного із експертів ефіру, Греко-католицького священика, настоятеля Храму Святих апостолів Петра і Павла у Львові Степана Суса поступили погрози від кількох членів секти. У відповідь, священик звернувся з відкритим листом до мера Львова Андрія Садового та секретаря Львівської міської ради Василя Павлюка з проханням нарешті вплинути на агресивну секту , зокрема заборонити їм щонеділі проводити свої незрозумілі обряди під стінами храму у центрі Львова.

Невдовзі Андрій Садовий пообіцяв , що на сесії міської ради буде вирішено проблему з догналітами.

За повідомленням прес-служби ЛМР стало відомо, що у міській раді вже готовий проект ухвали «Про проведення масових заходів релігійного характеру на території, прилеглій до Гарнізонного храму Святих апостолів Петра і Павла».

Проектом ухвали передбачається заборонити проведення будь-яких масових заходів релігійного характеру (у тому числі публічних богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій) на території, прилеглій до Гарнізонного храму Святих апостолів Петра та Павла та обмеженій вул. Театральною – пр. Свободи, крім заходів, що проводяться Курією Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Ще раніше, Львівський апеляційний адміністративний суд виніс постанову про скасування запису про реєстрацію громадської організації «Об’єднання віруючих Української правовірної греко-католицької церкви, однієї з багатьох громадських організацій, які створені членами згромадження.

Джерело: Galnet

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)