Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Нехай воскресне Бог і розбіжаться вороги його, і нехай тікають від лиця його ті, що ненавидять його" (Воскресна Утреня)

МИСТЕЦТВО ЄВРОМАЙДАНУ: ЗМІНЮЮЧИ СЕРЕДОВИЩЕ ПРОТЕСТУ

Переглядів: 3140Коментарі: 0
Парафіяльні новини

22 травня у нашому храмі відбулася відкрита лекція на тему: «МИСТЕЦТВО ЄВРОМАЙДАНУ: ЗМІНЮЮЧИ СЕРЕДОВИЩЕ ПРОТЕСТУ», яку провів кандидат мистецтвознавства, старший науковий співробітник Інституту народознавства Національної Академії наук України, Назар Козак.

"На початку грудня 2013 року Майдан Незалежності в Києві оточили барикади. За лічені дні в середині периметру народилося нове вільне місто з безкоштовними житлом, їжею, медициною, добровільним військом, відкритим університетом та екуменічною каплицею. Там жили і боролись люди різного походження, світоглядних уявлень та професій. Серед учасників Майдану було багато митців. Вони документували його історію, працювали як агітатори, зрештою своїми творами змінювали його простір. Нелегальні, революційні, іноді створені з ризиком для життя, твори мистецтва Майдану боролись разом із нами, надихали, захищали, провокували, дарували радість там, де їхню появу ніхто не чекав. Хоча більшість із них загинула, але завдяки фотографіям та живій пам’яті вони і далі промовляють до нас, доповнюючи історію тих важливих подій".

 

о. Володимир Чабан

 

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)