Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Воскрес Ісус із гробу, як і провістив, подав нам життя вічне і велику милість" (Воскресна Утреня)

Священна книга стала причиною жахливої загибелі подружжя

Переглядів: 3112Коментарі: 0
Переслідування Церкви

Юрба мусульман у Пакистані забила сьогодні до смерті подружжя місцевих християн і спалила їхні тіла, звинувачуючи їх у блюзнірстві щодо Корану, повідомила пакистанська поліція, передає УНІАН.

У відповідь на вбивство, що сталося в місцевості Кот-Радга-Кішан за 60 кілометрів на південний захід від міста Лагора, столиці пакистанської провінції Пенджаб, головний міністр провінції Шахбаз Шаріф призначив комісію, що має терміново розслідувати його обставини, і наказав посилити заходи безпеки в переважно християнських кварталах у всій провінції, повідомляє Радіо Свобода.

В Ісламській Республіці Пакистан, де іслам є державною релігією за Конституцією, дійсне чи уявне неповажне ставлення до ісламу з боку релігійних меншин нерідко викликає самосуди, внаслідок яких убили десятки людей. За Кримінальним кодексом Пакистану, зокрема, свідоме блюзнірство щодо Корану, кожен примірник якого є священним, тягне довічне ув’язнення.

Джерело: Експрес

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)