Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Раннім ранком линьмо і, замість мира, пісню принесім Владиці, і побачим Христа – сонце правди, що всім життя засвічує." (Воскресна Утреня)

Вифлеєм: драматична економічна та санітарна ситуація

Переглядів: 1569Коментарі: 0
Різне

У Палестині наслідки пандемії коронавірусу страшні. Система охорони здоров’я неефективна. “На 200 тис. мешканців Вифлеєма та його околиць є лише 50 лікарняних ліжок”, – б’є на сполох працівник Товариства “Pro Terra Sancta”, що підтримує місію францисканців, які працюють у цьому регіоні.

Вінченцо Белломо звернув увагу на величезний економічний крах у Вифлеємі та всій Палестині через спад паломницького руху та величезне безробіття. Лише невелика кількість палестинців може працювати в Ізраїлі, але й цю можливість ускладнюють багато обмежень.

Виживання християн у Вифлеємі під загрозою.

«Потрібно чітко визнати, що економіка в районі Вифлеєма, а це стосується практично всієї Палестини, тісно пов'язана з релігійним туризмом, з паломниками. У самому Вифлеємі найбільше постраждала від економічного краху християнська меншина, яка тут майже повністю живе з прийому та обслуговування паломників. Подумайте, що все майже 5 місяців, як усе зупинилося, немає ніякого соціального забезпечення, немає підтримки з боку держави, – наголосив Вінченцо Белломо в інтерв'ю для Радіо Ватикану. – У цій ситуації сім'я залишається єдиним місцем допомоги. Хто може, допомагає. Але фінансова ситуація дуже складна. У нас немає ідей на майбутнє, ми не знаємо, коли це закінчиться і як виправити цю ситуацію. Очевидно, що поки паломники не з’являться, фінансове становище сімей не покращиться, і виживання людей, яким ми служили роками, знаходиться в серйозній небезпеці”.

Вінченцо Белломо також вказав на проблему заборгованості палестинських сімей. Минулі роки, завдяки численній присутності паломників, дозволили розширити туристичну інфраструктуру, що призвело до необхідності брати кредити. Сьогодні через абсолютну нестачу грошей немає з чого повертати позики, також не можна розраховувати на будь-яку підтримку державних інституцій. Тож ситуація багатьох сімей стає ще більш драматичною.

Джерело: vaticannews.va

Джерело:Католицький оглядач

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)