Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"той, хто затаює свій гріх, не буде ні до чого гідний, а хто сповідається з гріхів своїх і полишає їх позаду себе, той сподобиться від Бога милости (Прип.28,13)" (Св.Ісаак Сирійський)

Зворушлива зустріч Папи з Лідією Максимович, свідком жахіть Аушвіцу

Переглядів: 917Коментарі: 0
Різне

В розмові з журналістом Vatican News жінка звернулася із закликом до молодих поколінь не допустити повторення цієї жорстокості.

«Зі Святішим Отцем ми порозумілися поглядами, ми не мусіли нічого казати, слова були непотрібні», – так в інтерв’ю для Vatican News Лідія Максимович, що пережила нацистський концтабір та експерименти «Ангела смерті», як називали сумнозвісного Йозефе Менгеле, описала свою зворушливу зустріч з Папою Франциском, що відбулася наприкінці загальної аудієнції у Ватикані в середу, 26 травня 2021 року.

Коли пані Лідія, під час привітання зі Святішим Отцем, підкотила рукав і показала йому татуювання з табірним номером «70072», той на якусь мить зупинив на ньому свій погляд, а тоді схилився і поцілував той знак, який після десятиліть нагадує про пережиті жахіття. Жодних слів, лише спонтанний і сповнений чутливістю жест. Жест, який «скріпив мене та примирив зі світом», – стверджує жінка.

Докладніше :Радіо Ватикану

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)