Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Нині все наповнилося світлом, і небо, і земля, і глибини підземні, нехай же празнує вся твар востання Христове, в якому утверджується." (Воскресна Утреня)

Московський «правозахисник» закликав РПЦ очиститися від «моральних виродків» в УПЦ (МП)

Переглядів: 3131Коментарі: 0
Переслідування Церкви

Директор Правозахисного центру Всесвітнього російського народного собору Роман Сілантьєв виступив з різкою критикою глави Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ (МП) протоєрея Георгія Коваленка. Причиною критики стала оцінка о. Георгієм дій сепаратистів на сході України і священиків, які замінили «рясу на камуфляж, а хрест — на автомат».

Речник УПЦ (МП) засудив дії терористів на сході України. «Якщо людина незаконно бере до рук зброю, захоплює громадян у полон, то це зло, з яким треба боротися. Але законними державними методами», — сказав о. Коваленко.

Натомість Р. Сілантьєв вважає інакше. «Георгій Коваленко виразно помилився церквою. З такими поглядами потрібно служити у філаретівців, уніатів або суздальських розкольників, — наводить слова російської діяча «Інтерфакс-релігії». — Так, слід чесно визнати, що частина духовенства Української Православної Церкви зрадила свою віру і паству. Ось тільки нова київська влада це зраду зовсім не оцінила, і доля іуд виглядає зовсім незавидною», — заявив журналістам Р.Сілантьєв.

«Я дуже сподіваюся, що за підсумками подій на Україні моя Церква очиститься від великої групи моральних виродків в рясах, які ганьблять високе звання священнослужителя. Їм не місце в одній Церкві з тими пастирями, які зараз на Донбасі та Луганщині з ризиком для життя продовжують служіння Богу і людям», — підсумував Р.Сілантьев.

Пригадуємо, що у день президентських виборів, 25 травня, група озброєних представників терористичної організації «Луганська народна республіка» увірвались до двох виборчих дільниць, погрожуючи розправою членам виборчих комісій, і намагалася зірвати вибори. У результаті сутички бійцями АТО було їх затримано. Керівником нападників виявився Володимир Марецький, який є активістом так званого донського козацтва, настоятелем одного з місцевих храмів Московського Патріархату. 27 травня керівництво Луганської єпархії УПЦ (МП) відсторонило цього священика від виконання пастирських обов’язків.

Також в Одесі СБУ затримала групу терористів, які виявилися членами ВГО «Православне козацтво», яке діє під офіційною опікою УПЦ (МП).

Джерело:RISU

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)