Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Гляди, як би, думаючи вилікувати іншого, самому тобі не залишитися незціленим й не припинити своєї молитви." (Прп.Ніл Синайський)

Бойовики ІД опублікували черговий запис страти християн в Лівії

Переглядів: 3024Коментарі: 0
Переслідування Церкви

Терористичне угрупування "Ісламська держава" випустило в неділю черговий відеоролик, що показує, як стверджують терористи, страту в Лівії близько 30 ефіопських християн, повідомляє CBS.

29-хвилинний ролик показує дві групи полонених християн - одну на півдні Лівії, в пустелі, і другу на східному узбережжі країни.

Бойовик у масці читає довге звернення, в якому говориться, що християни повинні перейти в іслам або заплатити податок, приписаний Кораном.

Після цього бойовики розстрілюють одну групу заручників і обезгловлюють другу.

Нагадаємо, що в середині лютого терористи обезголовили неподалік від Тріполі 21 єгипетського копта.

Джерело: NEWSru.co.il

Від редакції сайту:

Благаймо Всемогутнього і Вічного Бога за душі невинноубієнних новомучеників, щоб Милосердний Господь за молитвами Пресвятої Богородиці і всіх святих прийняв душі новопреставлених до Небесного Царства.

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)