Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Лукавому помислові так само погано дозволяти проростати в душі, як бур'янові на грядці з овочами." (Св.Єфрем Сирійський)

Висвячення Андрія Грициняка в сан диякона

Переглядів: 167Коментарі: 0
Парафіяльні новини

В неділю 13 грудня в Кафедральному соборі Успення Пресвятої Богородиці в місті Стрию отримав дияконські свячення дяк нашої парохії Андрій Грициняк.

Святитель Преосвященний Владика Богдан Манишин - Єпископ-помічник Стрийської єпархії УГКЦ

Щиро вітаємо Андрія Грициняка з Днем Ангела, Уродин і висвячення в стан диякона. Зичимо йому міцного здоров’я, радості і миру у серці, твердості у вірі, ревності у любові, щедрих Божих Благословень та опіки Божої Матері!

Нехай плоди його глибокої віри та працьовитості у Христовому винограднику примножуються. Молитовно дякуємо Богу за те, що обрав його на служіння Церкві.

Бажаємо йому, щоб він як Добрий Пастир впевнено провадив довірених юдей до брам Небесного Царства.

Нехай Господь Бог сотворить Андрію многії і благії літа!

Висвячення

Фотозамальовка з висвячення Андрія Грициняка в сан диякона

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)